Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Giżkowo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

269 000 zł913 m² 294,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę rolno-budowlaną o powierzchni 913 m2 we Wrzosowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zastań

Zastań(Giżkowo + 6 km)

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działki położone przy trasie Wolin - Międzywodzie w miejscowości Łojszyno obok Zastania. Wszystkie działki mają wydane Warunki Zabudowy pod Dom Jednorodzinny. Ważnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł97,79 m² 4 591,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy lokal do adaptacji o aktualnej powierzchni 97,79 m2 zlokalizowany w centrum miasta Kamień Pomorski. W otoczeniu nieruchomości mieści się Port Morski, przeróżne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kołczewo

Kołczewo(Giżkowo + 11 km)

290 000 zł1 277 m² 227,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Kołczewo, gmina Wolin. Odległość od morza ok. 8 km/ najbliższe miejscowości to Wisełka, świętouść/, jezioro Koprowo , Pole Golfowe Amber Baltic to atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona

Kołczewo(Giżkowo + 11 km)

284 160 zł1 776 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dziwnów

Dziwnów Dolny,Dziwnów(Giżkowo + 7 km)

849 000 zł3 246 m² 295,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o przeznaczeniu usług turystycznych (13ut), położona w spokojnej, zielonej części Dziwnowa w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje(Giżkowo + 22 km)

2 650 000 zł249,44 m² 10 623,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 887 m²

Odkryj wyjątkową nieruchomość na malowniczym wzgórzu, położoną zaledwie 5 km od Międzyzdrojów. Ta piękna posiadłość oferuje zapierający dech w piersiach widok na jezioro, który każdego.